Facebook Pixel

TK Angio Aorty piersiowej

Wybierz datę badania
SKU
1890

Jest to badanie wymagające podania środków cieniujących za pomocą strzykawki automatycznej. 

Opis badania

Badanie to jest obecnie niezastapione w przypadku podejrzenia tętniaków rozwarstwiających i pourazowych peknięć aorty piersiowej.

Ten zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania.
Jak przygotować się do badania?
Na 6 godzin przed badaniem należy pozostać na czczo(można pić niegazowaną wodę). W wypadku badania ze środkiem kontrastującym konieczne jest posiadanie wyniku poziomu kreatyniny (nie starszego niż 30 dni, a w przypadku występujących chorób nerek – nie starszego niż 7 dni), Osoby, które przyjmują na stałe leki powinny je zażyć tak jak zwykle. Wyjątek stanowią Pacjenci chorzy na cukrzycę.
Dane techniczne badania
Aparat 16-rzędowy
Affidea Rzeszów
Rzeszów
799353352
0
(0 opinie)
Realizacja usługi przez portal
Cenomed.pl nie jest bezpośrednim wykonawca usług. Pomagamy Ci skontaktować się oraz zarezerwować wizyty w najlepszych placówkach.

Po zarezerwowaniu wizyty dalej odpowiadamy za kontakt z placówką i wciąż w nim uczestniczymy. Jeśli będziesz planować zmianę terminu wykonania badania, umożliwimy Ci to bezpośrednio w portalu do 48 godzien przed planowaną wizytą.

Badanie to jest obecnie niezastapione w przypadku podejrzenia tętniaków rozwarstwiających i pourazowych peknięć aorty piersiowej.

© 2021 Cenomed. All rights reserved.