Facebook Pixel

RM Stopy

Wybierz datę badania
SKU
1056
Zaznacz wymaganą zgodę
Zaznacz wymaganą zgodę

MR stopa Badanie rezonansu magnetycznego stanowi z reguły uzupełnienie diagnostyki prowadzonej w klasycznej radiografii (RTG) i ultrasonografii (USG) i jest wykonywane do ostatecznego potwierdzenia lub wykluczenia spodziewanych zmian.

 

Opis badania

Rezonans magnetyczny stopy to w tej chwili najdokładniejsze badanie obrazowe, jakiemu można poddać tę właśnie część ciała. 

Ten zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania.
Jak przygotować się do badania?
Na 3 godziny przed badaniem należy pozostać na czczo (można pić wodę). Do pomieszczenia z aparatem MR prosimy nie wnosić metalowych przedmiotów, a w szczególności telefonów komórkowych, kart kredytowych, zegarków lub innych urządzeń elektronicznych. W wypadku badania ze środkiem kontrastującym konieczne jest posiadanie wyniku poziomu kreatyniny (nie starsze, niż 30 dni, a w przypadku występujących chorób nerek – nie starsze, niż 7 dni).
Dane techniczne badania
Aparat 1,5 T
Radom Adolfa Tochtermana
0
(0 opinie)
Regulamin placówki
Realizacja usługi przez portal
Cenomed.pl nie jest bezpośrednim wykonawca usług. Pomagamy Ci skontaktować się oraz zarezerwować wizyty w najlepszych placówkach.

Po zarezerwowaniu wizyty dalej odpowiadamy za kontakt z placówką i wciąż w nim uczestniczymy.

Rezonans magnetyczny stopy to w tej chwili najdokładniejsze badanie obrazowe, jakiemu można poddać tę właśnie część ciała. 

Więcej informacji
Ikona /5/_/5_2_45.png
© 2021 Cenomed. All rights reserved.