TK Angio Głowy - Rezerwacja badania

Wybrane badanie: TK Angio Głowy

UWAGA: na to badanie wymagane jest skierowanie.

Badanie z kontrastem
600 zł
Badanie bez kontrastu
-

w: Affidea Tczew, ul. 30 Stycznia 58, Tczew

Pokaż na mapie 

54.0835752,18.790469521661834,13
Aby móc się z Tobą skontaktować oraz zarezerwować termin badania potrzebujemy Twoje dane. Nie obawiaj się - Twoje dane są bezpieczne - nie przekazujemy ich nikomu poza ośrodkiem w którym będzie przeprowadzone badanie.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Cenomed sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 02-796 przy ul. Zaruby 11/20 („Administrator”). dowiedz się więcej Dodatkowe informacji na temat Pani/Pana danych osobowych może uzyskać Pan/i pod adresem e-mail: info@cenomed.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu umówienia na badanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – realizacja umowy oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO – wyrażenie zgody. Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail info@cenomed.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Odbiorcą danych osobowych jest Oferent, który będzie realizował usługę badania diagnostycznego. Dane osobowe będą przechowywane do czasu upłynięcia okresu obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu wobec przetwarzania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości umówienia na badanie. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Rezerwacja badania jest bezpłatna (nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat). Za badanie zapłacisz na miejscu w placówce medycznej.
Wyszukujemy dla Ciebie najlepsze badanienajniższej cenie. Współpracujemy tylko z placówkami medycznymi spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Chronimy Twoje dane i nie udostępniamy ich nieuprawnionym podmiotom. Nie wysyłamy spamu.
Twoje połączenie z naszą witryną jest szyfrowane przy użyciu nowoczesnego zestawu szyfrów tak, aby szczegóły dot. twojego badania pozostały poufne.
Stworzyliśmy CENOMED w trosce o Twoje zdrowie. Trzymamy kciuki za pozytywne wyniki Twoich badań!